MASA International Polska

Specjaliści w branży hiszpańskich nieruchomości od 1981 roku

MASA International została założona w roku 1981. Początkowo funkcjonowała jako niewielka agencja nieruchomości świadcząca usługi na dopiero zaludniającym się Białym Wybrzeżu, by w miarę upływu czasu urosnąć do solidnej, międzynarodowej organizacji, nie tracąc przy tym specyficznego dla małych firm poczucia rodzinnej, przyjaznej więzi między pracownikami danej firmy a jej klientami. Osoby korzystające z naszych usług nie mają wątpliwości, że to właśnie rodzinny charakter naszej firmy jest tym, co nas szczególnie wyróżnia i w czym można znaleźć uspokojenie i pewność dobrze dokonanego wyboru.

Decyzja o otwarciu kolejnego oddziału międzynarodowego przedsiębiorstwa zapadła w dobrym momencie – w chwili, kiedy nieruchomości w Hiszpanii, ze względu na sytuację gospodarczą w kraju, stały się dostępne w bardzo niskich cenach, a tym samym opłacalność ich zakupu znacznie wzrosła. W ten sposób zaoferowaliśmy polskim klientom kompleksową obsługę w ich rodzimym kraju, poprzez możliwość utrzymania stałego kontaktu z naszymi pracownikami zarówno w Polsce, jak i w Hiszpanii.

Jesteśmy firmą o wypracowanej reputacji, będącej jedną z wiodących europejskich agencji obrotu nieruchomościami i zawsze zapewniamy bogatą i najlepszą ofertę posiadłości na rynku.

Biuro MASA w Hiszpanii jest jedną z niewielu firm zajmujących się obrotem nieruchomości na rynku nieruchomości wybrzeża Costa Blanca, które uzyskało certyfikat ISO 9001:2015. Oznacza to, że każdy może korzystać z naszego udowodnionego i udokumentowanego standardu w obsłudze klienta.

Oferujemy najlepszy wybór spośród tysięcy nieruchomości w południowo-wschodniej Hiszpanii, zarówno nowych, jak i z odsprzedaży, wiele z nich jest przystosowanych do nabycia od ręki. Posiadamy nieruchomości na każdy gust i budżet: od apartamentów po wille, co oznacza, że możemy proponować Państwu optymalne rozwiązania zgodnie z deklarowanymi przez Państwa wymaganiami.

Nie tylko pomożemy znaleźć Państwu wymarzony dom za granicą, sprawimy, że proces zakupu będzie banalnie prosty, objaśnimy Wam, na czym polegają formalności związane z zakupem nieruchomości – podzielimy się informacjami o wysokości podatków, wymaganiach prawnych. Dzięki temu Państwa marzenia spełnią się bardzo szybko i łatwo!

Oferujemy również politykę ‘gwarancji najniższej ceny’, dzięki której mają Państwo pewność, że wybierając MASA International, dokonają Państwo najlepszej transakcji na rynku.

Cieszymy się na przyszły rozwój naszej organizacji w nowych regionach i czekamy na następne lata pełne wyzwań, nieustannie pomagając naszym Klientom w zapewnieniu im lepszego i bardziej godnego życia!

Zapraszamy

Zespól MASA International Polska.