Nasze standardy oraz certyfikat ISO 9001:2000

Na MASA International zawsze możesz polegać!

Kiedy decydują się Państwo wydać swoje ciężko zarobione pieniądze na zakup nieruchomości za granicą, niezbędny staje się wybór profesjonalnej i etycznej organizacji, która będzie dbać o Państwa interesy w sposób uczciwy.

MASA jest jedną z niewielu firm zajmujących się obrotem nieruchomości na rynku posiadłości wybrzeża Costa Blanca, która uzyskała certyfikat ISO 9001:2000. Oznacza to, że nasze przekonania co do gwarancji usług na najwyższym poziomie zostały udokumentowane i nie podlegają żadnej wątpliwości. Współpraca z nami to pewność korzystania z oferty najlepszej firmy na rynku.

ISO 9001:2000 – jest respektowanym i rozpoznawalnym znakiem jakości na całym świecie

Ambicją zarządu MASA International było od zawsze świadczenie usług na wysokim poziomie oraz uzyskanie w ten sposób gwarancji zadowolenia klienta na każdym etapie współpracy. Kierowało i motywowało nami co najmniej kilka powodów, dla których warto było ubiegać się o wprowadzenie do systemu jakości ISO 9001:2000:

  • pragnęliśmy stać się pierwszą firmą w branży nieruchomości na wybrzeżu Costa Blanca, która otrzyma certyfikat od lipca 2000,
  • chcieliśmy posiadać rozpoznawalne na całym świecie świadectwo jakości i gwarancji dla klienta,
  • naszą ambicją było rozpoczęcie współpracy z firmą AENOR, znaną z rygorystycznych norm standardów certyfikacyjnych,
  • naszym celem było zapewnienie solidnej struktury wewnętrznej oraz uzyskanie ciągłego wzrostu w uporządkowany sposób,
  • pragnęliśmy zaoferować standardowe i powtarzalne usługi dla wszystkich klientów.
  • dążyliśmy do zapewnienia wewnętrznej kontroli oraz sprawdzania się procesów,
  • pragnęliśmy wdrożyć system, który oferuje ciągłą poprawę oraz udoskonalanie procesów i w ten sposób uniknąć stagnacji.

Przyznanie nam certyfikatu ISO pozwoliło nam zrealizować wszystkie wspomniane wyżej cele, co stanowi dla nas duży powód do dumy.

Zacznij już dziś: