Ekspozycja posiadłości

ekspozycja posiadłości

Oko w oko z MASA International

Jak ważna jest ostrożność i brak pośpiechu podczas wyboru i zakupu nieruchomości w obcym kraju wie niemal każdy, kto zdecydował się na taką inwestycję. Nie jest tajemnicą, że dla osoby kupującej nieruchomość w obcym kraju po raz pierwszy jest to proces bardzo skomplikowany i pełen potencjalnych pułapek. Dlatego też tak ważne jest, by zamiast samodzielnie decydować się na tak ryzykowny krok, wybrać współpracę z polskim przedstawicielem międzynarodowej firmy, która proces ten uczyni banalnie prostym.

Z myślą o naszych nowych klientach przygotowaliśmy ofertę ekspozycji nieruchomości, która otwiera wygodną możliwość spotkania się z pracownikami MASA twarzą w twarz i porozmawiania o planowanej inwestycji.

Prezentacja nieruchomości to doskonały czas na zadawanie przez Państwa pytań, rozwiewania wszystkich wątpliwości, to również wspaniała możliwość poznania specyfiki zakupu nieruchomości w Hiszpanii.

Jak wygląda typowa ekspozycja nieruchomości?

Prezentacje nieruchomości zwykle odbywają się pomiędzy godziną 10 a 18. Można spędzić na nich czas tylko przez chwilkę lub tak długo jak ma się na to ochotę.

Bez względu czy Państwa zamiarem jest zakupić nieruchomość pod inwestycje, czy wynajmem, aby Państwa nieruchomość zarabiała dla Was, kiedy wy jesteście w Polsce, czy Waszym celem jest przeprowadzenie się wraz z całą rodziną do Hiszpanii lub udanie się na zasłużoną emeryturę, kompleksowo i wyczerpująco odpowiemy na każde pytanie związane z procesem kupna/sprzedaży posiadłości.

Podczas ekspozycji nieruchomości uzyskają Państwo również wszelkie informacje o pełnej ofercie, szczególnie uwzględniającej Wasze wymagania oraz wysokość Waszego budżetu. Jeśli któreś z propozycji będą Państwa szczególnie interesowały, zarezerwujemy w pasującym Wam terminie wyjazd do Hiszpanii, na którym wybrane posiadłości zobaczycie w pełnej okazałości.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod numerem +48-501-552-099 lub +34-96-692-34-44