Podróż zapoznawcza

Podróż bez zbędnych „sprzedażowych gadek”

Pragną Państwo oderwać się od codziennego świata? Nabyć wymarzone miejsce pod słońcem, z którego będą mogli Państwo korzystać, kiedy tylko zapragną? Istnieje co najmniej kilka możliwości realizacji swojego celu: po pierwsze: ryzykowne i dość skomplikowane zorganizowanie wycieczki zapoznawczej na własną rękę, po drugie: skorzystanie z usług mało doświadczonego pośrednika obrotu nieruchomości, który będzie prezentował Państwu posiadłości, na które nie mogą sobie Państwo pozwolić lub po trzecie: powierzenie tego zadania nam.

Dla MASA International jasne jest to, że aby znaleźć idealną nieruchomość, potrzeba obejrzeć kilka odpowiednio usytuowanych i stylowych obiektów, których wartość mieści się w granicach Państwa budżetu. Mamy również świadomość tego, że podjęcie decyzji o zakupie nieruchomości nie jest proste i potrzeba na nie czasu. Gwarantujemy Państwu najlepszą atmosferę i sprzyjające warunki zakupów!

Wyjazd rekonesansowy to Państwa czas na bliższe zapoznanie się z naszą propozycją. To chwile, podczas których Wasze marzenia przybierają coraz bardziej realne kształty.

Co otrzymujesz w ramach wycieczki rekonesansowej?

Zapewniamy Państwu Hotel, wyżywienie, wycieczkę z naszym ekspertem po nieruchomościach o pożądanym stylu oraz w odpowiedniej lokalizacji i w korzystnym przedziale cenowym. Potem dajemy Wam również czas i przestrzeń na podjęcie decyzji!

Zobacz jak wygląda typowa podróż zapoznawcza

Ile kosztuje pakiet „wycieczka rekonesansowa” i co zawiera?

W przypadku kiedy Państwo zdecydujecie się na zakup nieruchomości i podpiszecie z MASA International SL wstępną umowę kupna, wyjazd na wycieczkę rekonesansową pokrywa w całości MASA International SL (4 dniowy pobyt z wyżywieniem) . W tym wariancie zapewniamy Państwu również transport z i na lotnisko oraz po zwiedzanych posiadłościach w przyjemnej i komfortowej atmosferze.

Natomiast gdyby Państwo nie wybrali żadnej z naszych ofert, odbycie wycieczki rekonensasowej wiąże się z obowiązkiem uiszczenia niewielkiej opłaty za pobyt w Naszym Luksusowym Hotelu. Podobnie jest w przypadku kolejnej wizyty. Wysokość kwoty jest zależna od terminu wyjazdu, ilości osób podróżujących oraz rodzaju pokoju/apartamentu.

O szczegóły prosimy pytać bezpośrednio +48-501-552-099

Dowiedz się, czego możesz oczekiwać na wyjazdach rekonesansowych, korzystając z naszego przewodnika lub obejrzyj materiał wideo z organizowanego przez nas wycieczki.

Dlaczego opłaca nam się organizować wycieczki do Hiszpanii za „pół darmo”?

Świadczymy usługi na terenie Hiszpanii na rzecz klientów mieszkających w Polsce. Dlatego też naszym zadaniem jest zachęcenie rodaków do odwiedzenia słonecznego wybrzeża. Zdajemy sobie sprawę z tego, że tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zaproponować swoje usługi w najbardziej atrakcyjny sposób.

Zarezerwuj podróż zapoznawczą online już teraz!


Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe. My w MASA, cenimy Twoją prywatność i nigdy nie udostępniamy Twoich informacji osobom trzecim.

Join our weekly newsletter and keep up to date with the latest property news, area features, exclusive discounts and offers. See our privacy policy; you can unsubscribe at any time.