Podróż zapoznawcza

Podróż bez zbędnych „sprzedażowych gadek”

Pragną Państwo oderwać się od codziennego świata? Nabyć wymarzone miejsce pod słońcem, z którego będą mogli Państwo korzystać, kiedy tylko zapragną? Istnieje co najmniej kilka możliwości realizacji swojego celu: po pierwsze: ryzykowne i dość skomplikowane zorganizowanie wycieczki zapoznawczej na własną rękę, po drugie: skorzystanie z usług mało doświadczonego pośrednika obrotu nieruchomości, który będzie prezentował Państwu posiadłości, na które nie mogą sobie Państwo pozwolić lub po trzecie: powierzenie tego zadania nam.

Dla MASA International jasne jest to, że aby znaleźć idealną nieruchomość, potrzeba obejrzeć kilka odpowiednio usytuowanych i stylowych obiektów, których wartość mieści się w granicach Państwa budżetu. Mamy również świadomość tego, że podjęcie decyzji o zakupie nieruchomości nie jest proste i potrzeba na nie czasu. Gwarantujemy Państwu najlepszą atmosferę i sprzyjające warunki zakupów!

Wyjazd rekonesansowy to Państwa czas na bliższe zapoznanie się z naszą propozycją. To chwile, podczas których Wasze marzenia przybierają coraz bardziej realne kształty.

Co otrzymujesz w ramach wycieczki rekonesansowej?

Zapewniamy Państwu Hotel, wyżywienie, wycieczkę z naszym ekspertem po nieruchomościach o pożądanym stylu oraz w odpowiedniej lokalizacji i w korzystnym przedziale cenowym. Potem dajemy Wam również czas i przestrzeń na podjęcie decyzji!

Zobacz jak wygląda typowa podróż zapoznawcza

Ile kosztuje pakiet „wycieczka rekonesansowa” i co zawiera?

W przypadku kiedy Państwo zdecydujecie się na zakup nieruchomości i podpiszecie z MASA International SL wstępną umowę kupna, wyjazd na wycieczkę rekonesansową pokrywa w całości MASA International SL (4 dniowy pobyt z wyżywieniem) . W tym wariancie zapewniamy Państwu również transport z i na lotnisko oraz po zwiedzanych posiadłościach w przyjemnej i komfortowej atmosferze.

Natomiast gdyby Państwo nie wybrali żadnej z naszych ofert, odbycie wycieczki rekonensasowej wiąże się z obowiązkiem uiszczenia niewielkiej opłaty za pobyt w Naszym Luksusowym Hotelu. Podobnie jest w przypadku kolejnej wizyty. Wysokość kwoty jest zależna od terminu wyjazdu, ilości osób podróżujących oraz rodzaju pokoju/apartamentu.

O szczegóły prosimy pytać bezpośrednio +48-501-552-099

Dowiedz się, czego możesz oczekiwać na wyjazdach rekonesansowych, korzystając z naszego przewodnika lub obejrzyj materiał wideo z organizowanego przez nas wycieczki.

Dlaczego opłaca nam się organizować wycieczki do Hiszpanii za „pół darmo”?

Świadczymy usługi na terenie Hiszpanii na rzecz klientów mieszkających w Polsce. Dlatego też naszym zadaniem jest zachęcenie rodaków do odwiedzenia słonecznego wybrzeża. Zdajemy sobie sprawę z tego, że tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zaproponować swoje usługi w najbardziej atrakcyjny sposób.

Zarezerwuj podróż zapoznawczą online już teraz!


Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe. My w MASA, cenimy Twoją prywatność i nigdy nie udostępniamy Twoich informacji osobom trzecim.

Subskrybuj nasz cotygodniowy newsletter i bądź na bieżąco z wiadomościami na temat nieruchomości, lokalizacji, ekskluzywnych obniżek oraz ofert. Zobacz naszą politykę prywatności; możesz anulować subskrypcję w każdej chwili.