10 powodów, dla których warto kupić posiadłość w Hiszpanii

10 powodów

Chcą Państwo kupić nieruchomość w doskonałej cenie?

Marzą Państwo o zdrowszym i bardziej zrelaksowanym trybie życia w pięknym słonecznym kraju? Oto dziesięć powodów, dlaczego warto rozważyć zakup posiadłości w Hiszpanii.

1.   Słoneczne dni: Mogą Państwo cieszyć się 320 słonecznymi dniami w ciągu roku i pożegnać się z przygnębiającą zimową aurą oraz wysokimi rachunkami za ogrzewanie.

2.   Zdrowiej oznacza szczęśliwiej: Życie w Hiszpanii jest o wiele zdrowsze ze względu na doskonały klimat oraz wspaniałą pogodę w ciągu całego roku, ale również –  spokojny styl życia oraz zdrową dietę śródziemnomorską.

3.   Państwa pieniądze mają większą wartość: Koszty życia oraz utrzymania są tutaj nadal mniejsze niż w Polsce, dzięki czemu można pozwolić sobie na wyższy standard życia.

4.   Państwa dom w Polsce nigdy nie jest daleko: Samolotem dolecą Państwo bezpośrednio do większych miast w Polsce w zaledwie 2-3 godziny. Dzięki tanim połączeniom możecie często podróżować i odwiedzać znajomych oraz rodzinę.

5.   Uczucie bycia częścią wspólnoty: Hiszpanie są bardzo otwartym narodem i z pewnością docenią Państwo ich pogodę ducha oraz poczucie wspólnoty, mieszkając zarówno w dzielnicy typowo hiszpańskiej, jak też w ośrodkach turystycznych.

6.   Niekończąca się rozrywka: Nie będą się Państwo nudzić! Istnieje tutaj tak wiele możliwości...Od doskonalenia swoich zdolności na mistrzowskich polach golfowych po naukę windsurfingu w nieskazitelnie czystych wodach morza Śródziemnego.

7.   Rozsądne ceny nieruchomości: W Hiszpanii znaleźć można wiele posiadłości wycenionych bardzo przystępnie –  o wiele tańszych niż podobne obiekty dostępne w Polsce.

8.   Wszystko, czego potrzebujesz: Cały kraj posiada doskonałą infrastrukturę, wliczając w to doskonałą pomoc medyczną, sklepy oraz szkoły.

9.   Po prostu cudowne okolica: Od zatoki Biskajskiej do Kadysku znajdują się urocze hiszpańskie plaże odznaczane europejską niebieską flagą. Odnaleźć tu również można urokliwe zaciszne zakątki oraz zatoczki, z których wiele posiada czarujące skalne brzegi.

10. Zakup nieruchomości i przeprowadzka są bardzo łatwe: 30 letnie doświadczenie MASA na rynku nieruchomości jest gwarancją  łatwości i szybkości odnalezienia odpowiedniej posiadłość dla siebie w doskonałej cenie i najlepszej lokalizacji.

Aby przekonać się jak mogą Państwo zainwestować w znakomite życie w Hiszpanii, zadzwońcie do nas pod numer infolinii 801 011 540 lub (+48) 506 191 397. Podróż zapoznawcza w celu obejrzenia posiadłości i jej okolicy  pozwoli Wam z kolei poczuć, jak wygląda prawdziwe życie w Hiszpanii, jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie konkretnej nieruchomości w tym kraju.