Mieszkanie: 2 sypialnie, Torrevieja, Południowa Costa Blanca €250,000

Area video
Lokalizacja

Other variations of this property

Mieszkanie: 2 sypialnie

 • €289,000
 • Rynek Pierwotny
 • 2 łazienki
 • 2 sypialnie
 • Wielkość: 75 m2 Pow. całk.
 • Basen Osiedlowy
 • Blisko Sklepów

Chalet: 3 sypialnie

 • €405,000
 • Rynek Pierwotny
 • 3 łazienki
 • 3 sypialnie
 • Wielkość: 162 m2 Pow. całk.
 • Basen Prywatny
 • Blisko Sklepów

Poznaj nową koncepcję domów mieszkalnych w pobliżu morza, z niesamowitymi widokami na Laguna Salada i drzewa cytrynowe, które są w rzeczywistości jedną z głównych wartości tych domów.
Białe, słoneczne domy z naturalnym światłem wewnątrz, wyraźnie inspirowane śródziemnomorskim stylem życia. Ale jednocześnie dbając o każdy szczegół tych rzeczy, które prawie każdy może dostrzec na pierwszy rzut oka, takich jak materiały i wysokiej jakości wykończenia użyte w konstrukcji.

Dostępne są wille w zabudowie bliźniaczej z prywatnym basenem i widokiem na słoną lagunę, maisonettes na najwyższym piętrze z solarium oraz maisonettes na parterze z ogrodem i piwnicą.

Wille w zabudowie bliźniaczej wyróżniają się na pierwszy rzut oka idealną równowagą, która przekazuje połączenie czystych i minimalistycznych linii z innymi kręconymi i organicznymi, bardzo eleganckimi i eleganckimi. Na tarasie można delektować się posiłkami z rodziną i przyjaciółmi, opalać się i odświeżać w basenie.

Jeśli ostatecznie wybierzesz maisonette, powinieneś wybrać między widokiem na Laguna Salada lub na basen, a także między górnym lub parterem. Tak czy inaczej, otrzymasz fantastyczny dom pełen naturalnego światła, z przestronnym salonem połączonym z kuchnią.

Jeśli wybierzesz najwyższe piętro, możesz cieszyć się widokami lub opalać się w solarium. A jeśli wybierzesz parter, do tarasu powinieneś dodać piwnicę, którą możesz wykorzystać jako pensjonat, pokój zabaw dla dzieci lub po prostu jako specjalny obszar, w którym możesz cieszyć się z najbliższymi.

Niezależnie od wyboru, będziesz miał przywilej mieszkania w ekskluzywnej dzielnicy mieszkalnej pełnej dużych obszarów wspólnych; ogrody, strefa zdrowia biologicznego, plac zabaw i oczywiście 2 duże wspólne baseny, jeden z nich dla dorosłych, a drugi dla dzieci.

Podziemne miejsce parkingowe i komórka lokatorska zawarte we wszystkich domach, monitoring i alarm są również wliczone w cenę.

Zdecydowanie oferujemy możliwość życia w śródziemnomorskim stylu życia i uczynienia go całkowicie swoim. Nature Views ma prawie wszystko, aby stać się małym rajem z widokiem na nowe życie.

Osiedle otoczone jest Laguna Rosa Salada (różowe słone jezioro) i jednymi z najlepszych plaż na Costa Blanca, a jednocześnie znajduje się zaledwie pięć minut jazdy od sześciu mistrzowskich pól golfowych i dwóch głównych centrów handlowych w okolicy. Otoczony wszystkimi usługami, restauracjami, szpitalami, supermarketami i polami golfowymi, mieszkanie w naszym ośrodku znacznie ułatwi ci życie.
Położony w mieście Torrevieja, zaledwie 35 minut od miasta Alicante z międzynarodowym lotniskiem El Altet i stacją szybkiej kolei, będziesz mógł wygodnie cieszyć się domem i śródziemnomorskim stylem życia przez cały rok.

Zapisz
Rynek PierwotnyMieszkanie
Cena od: €250,000Wielkość: 186 m2 Pow. całk.
Reference: Nature ViewsSypialnie: 2
Łazienek: 3Powierzchnia: 35 m2
Powierzchnia (2): 17 m2Powierzchnia (3): 15 m2
Winda: NiePiwnica: Tak
Klimatyzacja: PreinstalacjaAGD: Tak
Garaż: PodziemnyWeranda: Nie
Basen OsiedlowyBlisko Sklepów
Energy rating: BPDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera