Willa: 4 sypialnie, Altea, Północna Costa Blanca €1,900,000

Area video
Lokalizacja

Luksusowa willa z 4 sypialniami, prywatnym basenem i windą w Altea Hills, w pobliżu pola golfowego.

Przy wjeździe na działkę znajduje się przestronny parking podziemny z miejscem na kilka samochodów oraz hol wejściowy z windą.

Na parterze znajduje się główna sypialnia z łazienką. Ponadto znajduje się tu toaleta dla gości, a także otwarta kuchnia, jadalnia i salon. Za kuchnią znajduje się praktyczna dodatkowa przestrzeń do przechowywania i prania. Z sypialni, kuchni, jadalni i salonu można wyjść na taras i basen. Taras na parterze ma powierzchnię ponad 50 m2. Jest nasłoneczniony od wschodu, południa i zachodu. Znajdziesz tu niesamowity prywatny basen bez krawędzi. Basen typu infinity posiada również strefę relaksu i plażę.

Na pierwszym piętrze znajdują się 3 dwuosobowe sypialnie, każda z łazienką. Z sypialni można wyjść na duży taras.

Ta willa obejmuje również solarium na dachu o powierzchni 135 m2, co czyni ją jednym z centralnych punktów domu z widokiem na okolicę.

Położona między morzem a górami Altea uosabia tradycyjnie śródziemnomorskie miasto. Ukryte zatoczki, długie plaże, białe miasteczka i porośnięte drzewami góry. W pobliżu znajduje się pole golfowe Altea Club, a także słynna przystań Campomanes (Marina Greenwich). Wreszcie, musimy wspomnieć o bliskości lotniska Alicante w odległości 65 km od domu.

Zapisz
Rynek PierwotnyWilla
Cena od: €1,900,000Wielkość: 501 m2 Pow. całk.
Reference: Villa Altea HillsSypialnie: 4
Łazienek: 4+ 1Powierzchnia: 34 m2
Powierzchnia (2): 22 m2Solarium: 136 m2
Winda: TakLand: 1270 m2
Piwnica: TakKlimatyzacja: Tak
AGD: TakGaraż: Podziemny
Weranda: 24 m2Basen Prywatny
Blisko SklepówBlisko golfa
Energy CertificatePDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera