Chalet: 3 sypialnie, Los Montesinos, Południowa Costa Blanca €210,000

360 Tour
Property video
Lokalizacja

Other variations of this property

Willa: 3 sypialnie

  • €290,000
  • Rynek Pierwotny
  • 2 łazienki
  • 3 sypialnie
  • Wielkość: 98 m2 Pow. całk.
  • Basen Prywatny
  • Blisko Sklepów

Wille wolno stojące z 3 sypialniami, 2 łazienkami, prywatnym basenem, tarasem solarium i ogrodem otoczone zielenią. Nowe domy w zabudowie bliźniaczej, 3 sypialnie z dwiema łazienkami, jedną en suite, dopasowane szafy; nowoczesna kuchnia urządzona w kolorze białym matowym z wysokiej jakości wykończeniem; duży salon z tarasem i bezpośrednim dostępem do ogrodu i prywatnego basenu.
Z zewnątrz można dostać się do tarasu solarium o powierzchni 77,59 metrów kwadratowych przez klatkę schodową. Ogród wykończony w stylu śródziemnomorskim. Dom oferowany jest z ogrodzeniem obwodowym i bramą wjazdową otwieraną elektrycznie.
Charakteryzują się one nowoczesnymi liniami i widokami na śródziemnomorskie Levante oraz laguny La Mata i Torrevieja. Obiekt otoczony zielenią, długimi ścieżkami spacerowymi, ścieżkami rowerowymi i z dojazdem dla pieszych do najbliższego miasta w 7 minut. Można podziwiać przyrodę dzięki wspaniałemu klimatowi, który oferuje 360 słonecznych dni w roku. Obiekt jest zwrócony frontem na południowy wschód. Herrada Hills znajduje się w nowoczesnej urbanizacji willi z wieloma terenami zielonymi, obszarami dla dzieci, dużymi przestrzeniami, parkingiem publicznym i centrum handlowym z wieloma usługami, takimi jak bary, restauracje, supermarkety. . Awangardowy design o najwyższych walorach użytkowych, przestronne wnętrza, obiekt zlokalizowany na wybrzeżu, otoczony rozległymi ogrodami, sugerującymi naturalne środowisko.
Obiekt jest idealnie usytuowany dzięki wspaniałym widokom na słone jeziora w regionach Torrevieja i La Mata oraz dzięki bliskości pól golfowych Vistabella Golf, La Finca Golf i La Marquesa Golf Course. 5 minut drogi stąd są Pinada de Guardamar i plaże Guardamar, a w 10 minut można dotrzeć do miejscowości Torrevieja.
Los Montesinos to typowa hiszpańska mała miejscowość znajdująca się w wiejskim otoczeniu, z urokliwym placem przy kościele, z różnymi barami i restauracjami – idealna do spędzania relaksujących popołudni i wieczorów. W tej części Costa jest też wiele akrów gajów drzew pomarańczowych. Wiosną czuć słodki zapach kwitnących drzew pomarańczowych.
Los Montesinos znajduje się na południu prowincji Alicante. Znajduje się w nim duża liczba punktów usługowych, takich jak restauracje, sklepy, apteki, szkoły i instytuty i inne. W pobliżu jest Ciudad Quesada, a w minutę można dojechać do autostrady łączącej Alicante z Cartageną. Obszar ma doskonałe połączenia z N-332 i AP-7, co pozwoli Ci łatwo dotrzeć do Alicante, Elche, lub plaż Guardamar i Torrevieja.

Zapisz
Rynek PierwotnyChalet
Cena od: €210,000Wielkość: 85 m2 Pow. całk.
Reference: Herrada HillsSypialnie: 3
Łazienek: 2Powierzchnia: 13 m2
Solarium: 78 m2Winda: Nie
Land: 186 m2Piwnica: Nie
Klimatyzacja: PreinstalacjaAGD: Tak
Garaż: Parking na działceWeranda: Nie
Basen PrywatnyBlisko Sklepów
Energy rating: BPDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera