Willa: 5 sypialnie, Altea, Północna Costa Blanca €1,148,861

Area video
Lokalizacja

Osiedle pełne światła, z dużymi przestrzeniami wewnętrznymi, unikalną architekturą i naturalnym otoczeniem, panoramicznym widokiem na Morze Śródziemne i Benidorm.

To zamknięty kompleks mieszkaniowy z domami jednorodzinnymi zaprojektowanymi zgodnie z najnowocześniejszą architekturą, w którym każda rezydencja prezentuje ekskluzywny design, co czyni ją wyjątkową.

Domy wyróżniają się naturalnym naświetleniem i dużymi powierzchniami wewnętrznymi, z następującymi układami: 3 lub 4 sypialnie, 3 lub 4 łazienki, otwarta kuchnia, pokoje dzienne i jadalnie o różnych kształtach, taras, basen, grill, zamknięty garaż i winda.
Jest stąd bezpośredni dostęp do autostrady, Benidorm jest w odległości 10 km, lotnisko Alicante – 50 km, a Walencja – 100. Malownicze nadmorskie miasteczko Altea oferuje wszystkie usługi i rozrywki typowe dla dużego miasta, a jednocześnie pozwala cieszyć się widokami przyrody i intensywnym błękitem Morza Śródziemnego.

Zapisz
Klucze w PosiadaniuWilla
Cena: €1,148,861Wielkość: 267 m2 Pow. całk.
Reference: 0Sypialnie: 5
Łazienek: 5+ 1Powierzchnia: 97 m2
Winda: TakPiwnica: Tak
Klimatyzacja: PreinstalacjaGaraż: Podziemny
Weranda: NieBasen Prywatny
UmeblowaneWidok na morze
Energy rating: EPDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera