Town House: 3 sypialnie, Los Alcazares, Costa Cálida €329,900

Area video
Lokalizacja

Residencial Eucalipto to luksusowy kompleks 4 kamienic z prywatnym basenem, tarasem z letnią kuchnią, zadaszonym garażem i solarium, aby cieszyć się fantastyczną słoneczną pogodą przez cały rok.

Każda nieruchomość ma 3 sypialnie i 3 wyposażone łazienki. Nieruchomość została zaprojektowana na dwóch poziomach w nowoczesnym stylu i otwartej koncepcji, składającej się z w pełni wyposażonej kuchni i salonu-jadalni.

Nieruchomość będzie spełniać najwyższe standardy i będzie wyposażona w prywatny basen, w pełni umeblowaną i wyposażoną kuchnię, letnią kuchnię na tarasie na pierwszym piętrze i duże solarium na drugim piętrze, zadaszony garaż na działce, oświetlenie, w pełni wyposażone łazienki, wyłożone szafy, wstępną instalację klimatyzacji itp.

Osiedle znajduje się w Los Alcázares (Murcja), w otoczeniu wszystkich usług, obiektów sportowych i w pobliżu kilku pól golfowych. Są skierowane na południe i wychodzą na park.

Los Alcazares ma fantastyczną linię brzegową z ponad 7 kilometrami piaszczystych plaż, które zapewniają bezpośredni dostęp do ciepłych wód Mar Menor. Równolegle do tych plaż i biegnąca przez całą długość miasta jest niezwykle długa promenada, która doskonale nadaje się do spacerów, a w spokojniejszych miesiącach zimowych do jazdy na rowerze. Centrum miasta jest stosunkowo rozległe i ma duży wybór sklepów, podczas gdy Bahia Centre w dzielnicy Los Narejos jest pełne międzynarodowych restauracji. Targ uliczny odbywa się w każdy wtorek rano w Los Alcazares, a jeśli go przegapisz, jest też jeden w Los Narejos w sobotni poranek. Jeśli to nie wystarczy, zawsze są dwa pola golfowe La Serena i Roda Golf.

Zapisz
Rynek PierwotnyTown House
Cena od: €329,900Wielkość: 137 m2 Pow. całk.
Reference: Residencial EucaliptoSypialnie: 3
Łazienek: 3Powierzchnia: 34 m2
Powierzchnia (2): 49 m2Powierzchnia (3): 11 m2
Solarium: 54 m2Winda: Nie
Land: 146 m2Piwnica: Nie
Klimatyzacja: PreinstalacjaAGD: Tak
Garaż: Parking na działceWeranda: Nie
Basen PrywatnyBlisko Plaży
Blisko SklepówBlisko golfa
Energy CertificatePDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera