Willa: 3 sypialnie, Orihuela Costa, Południowa Costa Blanca €575,000

Other variations of this property

Willa: 3 sypialnie

  • €760,000
  • Rynek Pierwotny
  • 3 łazienki
  • 3 sypialnie
  • Wielkość: 143 m2 Pow. całk.
  • Basen Prywatny
  • Blisko Sklepów

Ta inwestycja znajduje się w bajecznej lokalizacji i składa się z willi z trzema sypialniami i dwiema lub trzema łazienkami, z niesamowitymi działkami, prywatnymi basenami i pięknymi widokami.

Po wejściu na działkę znajdują się dwie ścieżki spacerowe prowadzące do wejścia do willi, z którego roztacza się widok na taras i naturalny zielony park przed willami.

Wchodząc do willi, wzrok przyciąga naturalna kamienna ściana przy wejściu, a także w salonie. Od wejścia po jednej stronie znajdują się trzy dwuosobowe sypialnie oraz dwie łazienki. Jedna z sypialni ma własną łazienkę. Po drugiej stronie znajduje się otwarta kuchnia, jadalnia i salon. Duże okna wychodzące na taras i podwójny sufit w salonie zapewniają mnóstwo naturalnego światła.

Z jadalni i kuchni można wyjść na duży taras z prywatnym basenem naprzeciwko naturalnego zielonego parku "Parque Natural de Lomas de Don Juan". Prywatny basen ma wymiary 3 x 7 metrów.

Model z 3 sypialniami i 3 łazienkami znajduje się na pierwszym piętrze, po jednej stronie dużego tarasu, z którego roztacza się widok na Morze Śródziemne i okolicę. Po drugiej stronie znajduje się główna sypialnia z łazienką oraz mniejszy taras.

Lomas de Don Juan jest dogodnie zlokalizowany w pobliżu wszystkiego w Orihuela Costa. W ciągu zaledwie pięciu minut można znaleźć się na plażach La Zenia, Cala Capitan, Cabo Roig lub Campoamor, a także w popularnym centrum handlowym Zenia Boulevard.

Dla miłośników golfa, popularne pola golfowe Villamartin, Las ramblas, Campoamor i Las Colinas znajdują się w odległości 10 minut.

Zapisz
Rynek PierwotnyWilla
Cena od: €575,000Wielkość: 110 m2 Pow. całk.
Reference: Lomas de Don JuanSypialnie: 3
Łazienek: 2Powierzchnia: 35 m2
Land: 425 m2Piwnica: Nie
Klimatyzacja: TakAGD: Tak
Garaż: Parking na działceWeranda: Nie
Basen PrywatnyBlisko Sklepów
Energy CertificatePDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera