Mieszkanie: 3 sypialnie, Guardamar, Południowa Costa Blanca €376,000

Area video
Lokalizacja

Royal Park Sea to kompleks apartamentów składających się z 3 sypialni i 3 łazienek (w różnych układach), z ogromnymi tarasami dla mieszkań na parterze i tarasem solarium na najwyższym piętrze.
Nowoczesny i funkcjonalny design oparty na komforcie posiada wiele otwartych przestrzeni do dyspozycji. Oferta obejmuje również duży, podziemny garaż. Nowocześnie zaprojektowane przestrzenie w kuchni, salonie, jadalni oraz sypialni. Do dyspozycji jest także wspólny basen.
Royal Park Sea znajduje się 800 metrów od plaży w miejscowości Guardamar de Segura. Blisko lasów sosnowych i plaż oraz obszaru handlowego z wszystkimi niezbędnymi usługami. Miasto oferuje doskonałe usługi gastronomiczne – szeroki wybór barów i restauracji sprzedających lokalne potrawy. Spędź swój wolny czas, podziwiając lokalne widoki, parki krajobrazowe z terenami rekreacyjnymi, idealnymi dla rodzin i dzieci.
Guardamar charakteryzuje się tym, że zachowuje urok nadmorskich miast Morza Śródziemnego. Guardamar wyróżnia się plażami, które rozciągają się od La Marina do La Mata, a ich całkowita długość wynosi około 11 kilometrów. Ponadto w Guardamar znajdują się dwa chronione parki w samym mieście, w których organizowane są liczne imprezy. Jest tu również muzeum archeologiczne. Jarmark Mercadillo de Guardamar, dobrze znany w prowincji, odbywa się w każdą niedzielę i charakteryzuje się kameralną atmosferą.
Guardamar ma również doskonałe połączenie z miejscowościami Alicante i Torrevieja, poprzez drogę N-332. Lotnisko Alicante znajduje się w odległości zaledwie 30 minut drogi.

Zapisz
Klucze w PosiadaniuMieszkanie
Cena: €376,000Wielkość: 124 m2 Pow. całk.
Reference: 0Sypialnie: 3
Łazienek: 3+ 1Powierzchnia: 76 m2
Powierzchnia (2): 13 m2Winda: Tak
Piwnica: TakKlimatyzacja: Preinstalacja
Garaż: PodziemnyWeranda: Nie
Basen OsiedlowyBlisko Plaży
Blisko SklepówUdogodnienia w poruszaniu się
Widok na morzeEnergy Certificate
PDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera