Apartament: 2 sypialnie, Gran Alacant - Santa Pola, Południowa Costa Blanca €232,500

Other variations of this property

Apartament: 3 sypialnie

  • €305,000
  • Rynek Pierwotny
  • 2 łazienki
  • 3 sypialnie
  • Wielkość: 98 m2 Pow. całk.
  • Basen Osiedlowy
  • Blisko Plaży
  • Blisko Sklepów

Iconic to nowa inwestycja z 170 apartamentami w Gran Alacant, z widokiem na Morze Śródziemne i bezpośrednim dostępem do plaży z błękitną flagą El Carabassi. Apartamenty z 2 i 3 sypialniami i 2 łazienkami mają starannie zaprojektowany rozkład; roztacza się stąd piękny widok na morze, plażę i basen oraz prywatne ogrody na osiedlu.
Te nowe apartamenty o bardzo wysokim standardzie tworzą piękną rezydencję z basenem, prywatnym parkingiem podziemnym, magazynem, ogrodem, zewnętrzną siłownią fitness, parkingiem dla rowerów i placem zabaw dla dzieci. Rezydencja znajduje się zaledwie 15 minut spacerem od plaży w El Carabassi.
Obiekt jest położony na wysokości około 100 metrów nad poziomem morza i roztacza się stąd piękny widok na wybrzeże. Posiada również szeroki wachlarz usług i udogodnień, a w pobliżu znajdują się różne sklepy, które zaspokoją każdą potrzebę. Obszar jest położony niedaleko stref handlowych, gdzie można znaleźć supermarkety, restauracje, apteki, banki, itp.
Z linii brzegowej widać wyspę Tabarca – starożytne schronienie berberyjskich piratów, a także rezerwat przyrody na słonych bagnach – dwa piękne miejsca do zwiedzania.
Wydmy Carabassí, nieskażony i chroniony obszar, są również miejscem, gdzie znajduje się główna plaża w Gran Alacant ze złotem, drobnym piaskiem.
Krystaliczna woda ma wspaniały, turkusowy kolor. Obszar ten jest bardzo chętnie odwiedzany ze względu na możliwość uprawiania wielu sportów wodnych, takich jak kitesurfing czy windsurfing. Przez cały rok prowadzone są różne kursy sportów wodnych.
Gran Alacant jest ulokowany w bardzo dogodnym miejscu ze względu na bliskość wybrzeża, w odległości zaledwie 10 minut od lotniska, 15 kilometrów od miasta Alicante i 25 kilometrów od miasta Elche – dwóch głównych miast prowincji Alicante.
Komunikacja jest doskonała: dzięki drodze N-332 łączącej ten obszar z innymi ważnymi miastami można swobodnie się poruszać, a z nowego domu masz również dostęp do publicznych środków transportu.
Połączenia z dworcem kolejowym AVE i międzynarodowym lotniskiem w Alicante są bardzo dobre; można podróżować do dowolnego miejsca.

Zapisz
Rynek PierwotnyApartament
Cena od: €232,500Wielkość: 78 m2 Pow. całk.
Reference: IconicSypialnie: 2
Łazienek: 2Powierzchnia: 29 m2
Garden: 20 m2Winda: Nie
Piwnica: NieKlimatyzacja: Tak
AGD: NieGaraż: Podziemny
Weranda: NieBasen Osiedlowy
Blisko PlażyBlisko Sklepów
Udogodnienia w poruszaniu sięWidok na morze
Energy rating: BPDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera