Apartament: 2 sypialnie, Aguilas, Costa Cálida €175,000

Property video
Lokalizacja

Other variations of this property

Apartament: 3 sypialnie

  • €205,000
  • Rynek Pierwotny
  • 2 łazienki
  • 3 sypialnie
  • Wielkość: 95 m2 Pow. całk.
  • Basen Osiedlowy
  • Blisko Plaży
  • Blisko Sklepów

Residencial Spidia Playa został zaprojektowany jako funkcjonalny i wszechstronny kompleks mieszkaniowy we wspaniałej lokalizacji, z doskonałym widokiem na morze.
Spidia Playa oferuje domy 2- i 3-pokojowe o praktycznym i wszechstronnym układzie, bez zbędnych ścian, zaprojektowane tak, aby jak najlepiej spełniać Twoje potrzeby. Duże pomieszczenia z wyjściem na zewnątrz zwiększają poczucie przestronności i swobody ruchu. W zależności od Twojego stylu będziesz mógł również zdecydować, czy wolisz kuchnię otwartą jako część salonu i jadalni, czy też całkowicie osobną kuchnię.
Przemyślana architektura wewnętrzna i zewnętrzna, wspólne obszary zielone z basenem i toaletami, a także garaże są częścią projektu, który koncentruje się na komforcie mieszkańców. Wszystkie domy posiadają miejsce parkingowe z możliwością ładowania pojazdów elektrycznych oraz pomieszczenie magazynowe. Dzięki schodkowej i modułowej konstrukcji budynku panoramiczne widoki można podziwiać z tarasu, a domy są niezależne, z minimalną liczbą wspólnych ścian.
Przekonaj się, jak to jest mieszkać w przestrzeni pełnej naturalnego światła i morskiej bryzy, w prywatnym i wygodnym budynku. Spidia Playa znajduje się 5-minut spacerem od plaży i 30 minut od centrum, w uroczym osiedlu mieszkaniowym. Domy te zostały przemyślnie zaprojektowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, co pozwala cieszyć się ciepłem domu i śródziemnomorskim klimatem, który w Águilas jest naprawdę wyjątkowy.
W Águilas panuje klimat śródziemnomorski – łagodne zimy, niewielkie opady i ponad 3100 słonecznych godzin w roku. Linia brzegowa Morza Śródziemnego ma tutaj 28 km. Miasto Águilas posiada system komunikacji drogowej, który łączy je autostradą AP-7 z nadmorskimi miastami i wioskami, pomiędzy Kartageną i gminą Vera, oraz drogą dwujezdniową Águilas-Lorca z dwujezdniową A-7 pomiędzy Lewantem i Andaluzją. Nowe lotnisko Corvera znajduje się w odległości 1 godziny od rezydencji, a lotnisko Almeria Airport – około 1 godziny i 30 minut.

Zapisz
Rynek PierwotnyApartament
Cena od: €175,000Wielkość: 76 m2 Pow. całk.
Reference: Spidia PlayaSypialnie: 2
Łazienek: 2Powierzchnia: 21 m2
Winda: TakPiwnica: Nie
Klimatyzacja: PreinstalacjaAGD: Nie
Weranda: NieBasen Osiedlowy
Blisko PlażyBlisko Sklepów
Udogodnienia w poruszaniu sięWidok na morze
Energy CertificatePDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera