Apartament: 3 sypialnie, Guardamar, Południowa Costa Blanca €289,000

Area video
Lokalizacja

Budynek La Roqueta posiada łącznie 12 apartamentów na czterech piętrach. Domy mają dwie lub trzy sypialnie i dwie łazienki, przestronne tarasy wychodzące na zewnątrz i duże pokoje. Wszystkie domy mają prywatne tarasy słoneczne i magazyny. W budynku znajduje się jacuzzi na parterze do użytku mieszkańców oraz opcjonalny parking podziemny.
La Roqueta znajduje się niecałe 500 metrów od plaży. Jest to nowoczesny budynek w centrum Guardamar del Segura, miasta z jednymi z największych plaż na Costa Blanca. Jest to idylliczne miejsce na spędzenie wspaniałych letnich wakacji lub jako całoroczny dom. Miasto oferuje doskonałą gastronomię, z szerokim wyborem barów i restauracji na ulicach i alejach sprzedających lokalne potrawy. Ciesz się wolnym czasem w lokalnych pięknych miejscach, z parkami przyrody i terenami rekreacyjnymi idealnymi dla rodzin i dzieci.

Zapisz
Klucze w PosiadaniuApartament
Cena: €289,000Wielkość: 101 m2 Pow. całk.
Reference: 0Sypialnie: 3
Łazienek: 2Powierzchnia: 10 m2
Solarium: 14 m2Winda: Tak
Piwnica: NieKlimatyzacja: Tak
Garaż: OpcjonalnieWeranda: Nie
Basen OsiedlowyBlisko Plaży
Blisko SklepówEnergy Certificate
PDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera