Chalet: 3 sypialnie, Dolores, Południowa Costa Blanca €215,000

Nowo wybudowane domy w Dolores z 3 sypialniami, 2 łazienkami rozmieszczonymi na dwóch poziomach, z tarasem i prywatnym basenem. Na parterze jest jadalnia/salon z otwartą, naturalnie oświetloną kuchnią, jedna sypialnia i łazienka. Na piętrze znajdują się 2 sypialnie, jedna kompletna łazienka i duży południowy taras. Przy każdym domu znajduje się prywatny basen.
Dolores to hiszpańska wioska w sercu Vega Baja, zaledwie 10 minut od piaszczystych plaż La Marina i Guardamar. W Dolores jest wiele udogodnień, takich jak bary, restauracje, supermarkety, centra medyczne, szkoły, obiekty sportowe oraz codzienny/cotygodniowy jarmark w centrum. Dolores to cicha, bezpieczna miejscowość, znajdująca się na południe od Alicante, idealna do zamieszkania przez cały rok. Doskonałe połączenie drogowe z autostradą zapewnia łatwy dojazd do innych lokalizacji w Costa Blanca. Dolores leży tylko 15 minut drogi od miejscowości Elche i Torrevieja, 30 minut od miasta Alicante i zaledwie 25 minut od lotniska w Alicante.

Zapisz
Rynek PierwotnyChalet
Cena od: €215,000Wielkość: 121 m2 Pow. całk.
Reference: Alameda DoloresSypialnie: 3
Łazienek: 2Powierzchnia: 19 m2
Garden: 136 m2Winda: Nie
Piwnica: NieKlimatyzacja: Preinstalacja
AGD: NieGaraż: Parking na działce
Weranda: NieBasen Prywatny
Blisko SklepówEnergy Certificate
PDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera