Apartament: 3 sypialnie, Torrevieja, Południowa Costa Blanca €150,000

Area video
Lokalizacja

Intercosta Beach to nowy kompleks mieszkalny z zaledwie 10 apartamentami, znajdujący się niecałe 300 m od plaży Playa del Cura w miejscowości Torrevieja. Nieruchomość składa się z trzech podwójnych sypialni (z dopasowanymi szafami), dwóch łazienek (en-suite przy głównej sypialni), nowoczesnej kuchni i dużego pokoju dziennego / jadalni na otwartym planie z wyjściem na taras. W apartamentach typu penthouse znajdują się prywatne tarasy typu solarium, na których można cieszyć się śródziemnomorskim słońcem.
W kompleksie znajdują się wspólny basen na dachu oraz przestrzeń do opalania się. Playa del Cura to unikalna enklawa w centrum miasta, otoczona niedawno przebudowaną promenadą i licznymi barami, sklepami z pamiątkami, lodziarniami i restauracjami, gdzie można skosztować bardzo dobrego jedzenia i podziwiać widoki plaży.

Torrevieja znajduje się w południowej części Costa Blanca. Wpływ morza był obecny w całej historii tego miejsca. Torrevieja zaczynała jako wioska rybacka, a dziś jest to jedno z najbardziej znanych miast Costa Blanca. Ze względu na rozwój turystyki i miasta obecnie Torrevieja ma wszystkie rodzaje udogodnień i doskonałe połączenia drogowe z Alicante, Murcją i Elche. Dziś jest to jedno z ulubionych miejsc dla turystów krajowych i międzynarodowych, którzy chcą cieszyć się klimatem, plażami i gastronomią. To znakomite miejsce do korzystania z plaży i morza zarówno latem, jak i zimą.

Zapisz
Rynek PierwotnyApartament
Cena od: €150,000Wielkość: 108 m2 Pow. całk.
Reference: Intercosta BeachSypialnie: 3
Łazienek: 2Powierzchnia: 7 m2
Winda: TakPiwnica: Nie
Klimatyzacja: PreinstalacjaAGD: Nie
Weranda: NieBasen Osiedlowy
Blisko PlażyBlisko Sklepów
Udogodnienia w poruszaniu sięEnergy Certificate
PDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera