Apartament: 3 sypialnie, Torrevieja, Południowa Costa Blanca €150,000

Area video
Lokalizacja

Intercosta Beach to nowy kompleks mieszkalny z zaledwie 10 apartamentami, znajdujący się niecałe 300 m od plaży Playa del Cura w miejscowości Torrevieja. Nieruchomość składa się z trzech podwójnych sypialni (z dopasowanymi szafami), dwóch łazienek (en-suite przy głównej sypialni), nowoczesnej kuchni i dużego pokoju dziennego / jadalni na otwartym planie z wyjściem na taras. W apartamentach typu penthouse znajdują się prywatne tarasy typu solarium, na których można cieszyć się śródziemnomorskim słońcem.
W kompleksie znajdują się wspólny basen na dachu oraz przestrzeń do opalania się. Playa del Cura to unikalna enklawa w centrum miasta, otoczona niedawno przebudowaną promenadą i licznymi barami, sklepami z pamiątkami, lodziarniami i restauracjami, gdzie można skosztować bardzo dobrego jedzenia i podziwiać widoki plaży.

Torrevieja znajduje się w południowej części Costa Blanca. Wpływ morza był obecny w całej historii tego miejsca. Torrevieja zaczynała jako wioska rybacka, a dziś jest to jedno z najbardziej znanych miast Costa Blanca. Ze względu na rozwój turystyki i miasta obecnie Torrevieja ma wszystkie rodzaje udogodnień i doskonałe połączenia drogowe z Alicante, Murcją i Elche. Dziś jest to jedno z ulubionych miejsc dla turystów krajowych i międzynarodowych, którzy chcą cieszyć się klimatem, plażami i gastronomią. To znakomite miejsce do korzystania z plaży i morza zarówno latem, jak i zimą.

Zapisz
Klucze w PosiadaniuApartament
Cena: €150,000Wielkość: 108 m2 Pow. całk.
Reference: 0Sypialnie: 3
Łazienek: 2Powierzchnia: 7 m2
Winda: TakPiwnica: Nie
Klimatyzacja: PreinstalacjaWeranda: Nie
Basen OsiedlowyBlisko Plaży
Blisko SklepówEnergy Certificate
PDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera