Apartament: 3 sypialnie, Gran Alacant, Gran Alacant - Santa Pola, Południowa Costa Blanca €185,000

Lomas de Carabassi to wspaniały kompleks mieszkalny zaprojektowany tak, aby był jak najlepiej nasłoneczniony i miał znakomite widoki na Morze Śródziemne.
Apartamenty są z 2 lub 3 sypialniami, wszystkie mają duży taras lub taras typu solarium, mają wbudowane szafy we wszystkich sypialniach, klimatyzację i ogrzewanie podłogowe w łazienkach. Masz również możliwość personalizacji apartamentu, wybierając pomiędzy różnymi opcjami dekoracyjnymi i umeblowania.
W kompleksie znajduje się basen z dwoma jacuzzi (również ogrzewanymi), rozległe ogrody, sprzęt do ćwiczeń, strefa wypoczynkowa, parking dla rowerów oraz budka wejściowa z systemem monitoringu wideo dla pracowników ochrony.
Doskonała lokalizacja sprawia, że to miejsce idealnie nadaje się do korzystania z 8 km pięknych piaszczystych plaż i pięknej promenady znajdującej się przed tym osiedlem.
Obiekt znajduje się w pobliżu miejskiego centrum sportowego i obiektów handlowych; znajduje się również w pobliżu powierzchni handlowej Scandinavia Avenue, urzędów miejskich, ambulatorium, parku i terenu dla dzieci, barów, restauracji, aptek, a nawet przystanku autobusowego i postoju taksówek.
Znajduje się zaledwie 10 km od lotniska Alicante, 14 km od Alicante i jest blisko parku przyrody El Clot de Galvany, który jest domem dla wielu roślin oraz rodzimych i migrujących ptaków.

Zapisz
Klucze w PosiadaniuApartament
Cena: €185,000Wielkość: 79 m2 Pow. całk.
Reference: Lomas del CarabassiSypialnie: 3
Łazienek: 2Powierzchnia: 16 m2
Winda: TakPiwnica: Nie
Klimatyzacja: TakGaraż: Opcjonalnie
Weranda: NieBasen Osiedlowy
Blisko PlażyBlisko Sklepów
Widok na morzeEnergy Certificate
PDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera