Mieszkanie: 2 sypialnie, Sierra Cortina, Benidorm, Północna Costa Blanca €250,000

Area video
Lokalizacja

Other variations of this property

Mieszkanie: 2 sypialnie

  • €220,000
  • Rynek Pierwotny
  • 2 łazienki
  • 2 sypialnie
  • Wielkość: 186 m2 Pow. całk.
  • Basen Osiedlowy
  • Widok na morze

Camporroso Village to kompleks mieszkalny. Każdy apartament typu maisonette składa się z dwóch kondygnacji pełnych światła. Maisonette z prywatnym ogrodem ma pokój dzienny / kuchnię i dwie sypialnie na parterze z tarasami. Jest tu także półpiwnica do gier, sportu lub innych zastosowań.
Maisonette z tarasem typu solarium ma pokój dzienny / kuchnię i dwie sypialnie na parterze z tarasami. Jest tu także nasłonecznione pomieszczenie zajmujące całe piętro.
W tym modelu można mieć dodatkowy pokój na piętrze.
Projekt łączy widoki na morze, oświetlenie i wyjątkowe wzornictwo oparte na liniach prostych, jasnych wykończeniach i dużych oknach.
Cechami wyróżniającymi kompleks są duże wspólne przestrzenie na różnych poziomach, w tym baseny, plac zabaw dla dzieci, pole do gry w padla, Social Beach Club, siłownia, przebieralnie. Wszystko znajduje się na różnych poziomach z imponującymi ścianami z kamienia. Obszar wspólnych obszarów rekreacyjnych ma powierzchnię prawie 50 000 m2. Przestrzeń jest zorganizowana wokół ładnych ścian z kamienia, co tworzy magiczną atmosferę. Tu żyje się inaczej.
Rzetelnie przygotowany projekt łączy równowagę światła i kolorów charakterystycznych dla stylu śródziemnomorskiego.
Wioska Camporroso znajduje się blisko ośrodków wypoczynkowych pod Sierra Cortina; jest tu kilka hoteli, pola golfowe i park rozrywki Terra Mítica. Kurort ma bezpośrednie połączenie z drogą AP-7. Niedaleko stąd jest obszar komercyjny ze sklepami i supermarketami oraz wszelkimi punktami usługowymi najprężniejszego centrum turystycznego w regionie Costa Blanca.

Zapisz
Rynek PierwotnyMieszkanie
Cena od: €250,000Wielkość: 111 m2 Pow. całk.
Reference: Camporroso VillageSypialnie: 2
Łazienek: 3Powierzchnia: 44 m2
Powierzchnia (2): 12 m2Powierzchnia (3): 15 m2
Solarium: 85 m2Winda: Nie
Piwnica: NieKlimatyzacja: Tak
AGD: NieWeranda: Nie
Basen OsiedlowyWidok na morze
Energy CertificatePDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera