Apartament: 2 sypialnie, La Manga, Costa Cálida €174,000

Area video
Lokalizacja

Other variations of this property

Apartament: 3 sypialnie

  • €198,000
  • Rynek Pierwotny
  • 2 łazienki
  • 3 sypialnie
  • Wielkość: 85 m2 Pow. całk.
  • Basen Osiedlowy
  • Blisko Plaży
  • Blisko Sklepów

Apartamenty z 2 lub 3 sypialniami i 2 łazienkami, z tarasami zapewniającymi spektakularne widoki, parking podziemny, a także godne pozazdroszczenia wspólne przestrzenie dla przyjemności całej rodziny. Doskonałe połączenie komunikacyjne z innymi miejscowościami i mnóstwo rozrywek, którymi można się zająć ze względu na dobry klimat.
Obiekt Los Flamencos powstał z myślą o integracji i szacunku dla środowiska. Projekt i konstrukcja Los Flamencos uwzględniają naturalne otoczenie w celu osiągnięcia maksymalnej integracji i wywarcia jak najmniejszego wpływu na słone stawy.
Wspólne obszary z drewnianym ogrodzeniem, lekkie oświetlenie, ponad 1300 m2 tutejszej flory w obszarach wypoczynkowych, która zatrzymuje dźwięki z apartamentów w kompleksie, basen z piaszczystym brzegiem i zaokrąglonymi krawędziami udający plażę. Na terenie obiektu znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, tor biegowy lub rowerowy oraz piaskowe boiska do gry w siatkówkę i bule. Spa znajduje się po wschodniej stronie zabudowy i oferuje użytkownikom fantastyczne widoki na stawy solankowe. Obszary wspólne w Los Flamencos zostały zaprojektowane jako rozszerzenie okolicy przyległych stawów solankowych. Naturalna otwarta przestrzeń przeznaczona do korzystania ze świeżego powietrza, uprawiania sportów, relaksu i cieszenia się zdrowym stylem życia, a także do angażowania się w działania, które zachęcają do poszanowania i zachowania naturalnego otoczenia, w którym się znajduje. Los Flamencos ma kryjówkę do obserwacji ptaków, dzięki czemu można podziwiać ptasie życie w okolicy z uprzywilejowanej pozycji.
Los Flamencos znajduje się kilka minut drogi od uroczej wioski rybackiej Cabo de Palos i mniej niż 30 kilometrów od miasta Cartagena.

Zapisz
Rynek PierwotnyApartament
Cena od: €174,000Wielkość: 78 m2 Pow. całk.
Reference: Los FlamencosSypialnie: 2
Łazienek: 2Powierzchnia: 18 m2
Winda: TakPiwnica: Nie
Klimatyzacja: TakAGD: Tak
Garaż: PodziemnyWeranda: Nie
Basen OsiedlowyBlisko Plaży
Blisko SklepówUdogodnienia w poruszaniu się
Pierwsz liniaWidok na morze
Energy rating: BPDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera