Apartament: 2 sypialnie, Arenales del Sol, Gran Alacant - Santa Pola, Południowa Costa Blanca €194,000

Arenales Playa 9 to nowy kompleks mieszkalny oddalony zaledwie kilka minut drogi od plaży, zlokalizowany blisko rezerwatu przyrody. Są tu: duży taras z widokiem na ogrody krajobrazowe, 2 baseny, 2 jacuzzi oraz taras przy basenie z trawnikiem i drzewami. Dzieci mogą się bawić we własnym basenie i na placu zabaw z huśtawkami i zjeżdżalniami, znajdującym się w bezpiecznym wydzielonym obszarze. Można się tu też całkowicie spokojnie opalać, tak długo jak się chce. Są tu również 4 miejsca parkingowe dla samochodów i rowerów, a także pomieszczenia magazynowe, dzięki którym można uzyskać więcej miejsca w domu. Z dużego tarasu lub tarasu typu solarium można podziwiać ogrody oraz basen. Największy basen ma światła pod wodą, które zmieniają kolor, tworząc nocą niezwykłe efekty.
W pobliżu znajduje się plaża Playa de Arenales del Sol, a między plażami El Altet i El Carabassí jest 7 km wybrzeża do zbadania. Niedaleko jest też rezerwat przyrody Clot de Galvany ze wzgórzami, wydmami, plażami i mokradłami. Warto przejść się jedną z tras dla pieszych, aby odkryć ukryte perły tego regionu.
Miłośników golfa zainteresuje mnogość pól golfowych na prowincji. Wśród nich są: Alicante Golf, El Platío Golf, Alenda Golf, Font Del Llop Golf Resort oraz Golf & Spa Bonalba. Dzięki ich zróżnicowaniu i najwyższej jakości, golfiści regularnie wracają do tych popularnych miejsc, aby ćwiczyć i korzystać z ciepłego klimatu Morza Śródziemnego.
Arenales Playa 9 jest w dobrej lokalizacji, w pobliżu wszystkich potrzebnych punktów usługowych, w tym supermarketów, sklepów, centrów medycznych i aptek. W zasięgu jest też wiele restauracji, kawiarni i barów, które zadowolą każde gusta. W pobliżu znajdują się miasta Alicante, Santa Pola i Elche, obfitujące w znakomite obiekty wypoczynkowe. Bliskość lotniska w Alicante i stacji kolejowych w Elche i Alicante umożliwia szybkie wyruszenie w podróż w razie potrzeby.

Zapisz
Klucze w PosiadaniuApartament
Cena: €194,000Wielkość: 65 m2 Pow. całk.
Reference: Arenales Playa 9Sypialnie: 2
Łazienek: 1Powierzchnia: 14 m2
Winda: TakPiwnica: Nie
Klimatyzacja: PreinstalacjaGaraż: Podziemny
Weranda: NieBasen Osiedlowy
Blisko PlażyBlisko Sklepów
Energy CertificatePDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera