Arenales Playa 9: Apartament: 2 sypialnie, Arenales del Sol, Gran Alacant - Santa Pola, Południowa Costa Blanca

Arenales Playa 9 to nowy kompleks mieszkalny oddalony zaledwie kilka minut drogi od plaży, zlokalizowany blisko rezerwatu przyrody. Są tu: duży taras z widokiem na ogrody krajobrazowe, 2 baseny, 2 jacuzzi oraz taras przy basenie z trawnikiem i drzewami. Dzieci mogą się bawić we własnym basenie i na placu zabaw z huśtawkami i zjeżdżalniami, znajdującym się w bezpiecznym wydzielonym obszarze. Można się tu też całkowicie spokojnie opalać, tak długo jak się chce. Są tu również 4 miejsca parkingowe dla samochodów i rowerów, a także pomieszczenia magazynowe, dzięki którym można uzyskać więcej miejsca w domu. Z dużego tarasu lub tarasu typu solarium można podziwiać ogrody oraz basen. Największy basen ma światła pod wodą, które zmieniają kolor, tworząc nocą niezwykłe efekty.
W pobliżu znajduje się plaża Playa de Arenales del Sol, a między plażami El Altet i El Carabassí jest 7 km wybrzeża do zbadania. Niedaleko jest też rezerwat przyrody Clot de Galvany ze wzgórzami, wydmami, plażami i mokradłami. Warto przejść się jedną z tras dla pieszych, aby odkryć ukryte perły tego regionu.
Miłośników golfa zainteresuje mnogość pól golfowych na prowincji. Wśród nich są: Alicante Golf, El Platío Golf, Alenda Golf, Font Del Llop Golf Resort oraz Golf & Spa Bonalba. Dzięki ich zróżnicowaniu i najwyższej jakości, golfiści regularnie wracają do tych popularnych miejsc, aby ćwiczyć i korzystać z ciepłego klimatu Morza Śródziemnego.
Arenales Playa 9 jest w dobrej lokalizacji, w pobliżu wszystkich potrzebnych punktów usługowych, w tym supermarketów, sklepów, centrów medycznych i aptek. W zasięgu jest też wiele restauracji, kawiarni i barów, które zadowolą każde gusta. W pobliżu znajdują się miasta Alicante, Santa Pola i Elche, obfitujące w znakomite obiekty wypoczynkowe. Bliskość lotniska w Alicante i stacji kolejowych w Elche i Alicante umożliwia szybkie wyruszenie w podróż w razie potrzeby.

Rynek Pierwotny APARTAMENTCena od: €138,000
Wielkość: 65 m2 Pow. całk.Powierzchnia: 14 m2
Sypialni: 2Łazienek: 1
Piwnica: NieKlimatyzacja: Preinstalacja
AGD: NieGaraż: Podziemny
Weranda: NieBasen Osiedlowy
Blisko PlażyBlisko Sklepów
Energy CertificatePDF
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera
Fill out the form below to send your questions by email