Edificio La Torre VI: Apartament: 1 sypialnia, Los Montesinos, Południowa Costa Blanca

Piękne apartamenty w centrum Los Montesinos, w pobliżu wszelkich potrzebnych punktów usługowych oraz rynku z barami, kawiarniami i ratuszem. Niedaleko są: centrum zdrowia, obszary zieleni, atrakcje wypoczynkowe i restauracje. Każdy apartament ma 1 lub 2 sypialnie (w zależności od modelu), 1 łazienkę oraz pokój dzienny z umeblowaną kuchnią w stylu francuskim. Drzwi wejściowe są zbrojone, a przy wejściu do budynku jest wideodomofon. W mieszkaniach są kabiny prysznicowe, instalacja pod klimatyzację, ogrzewanie wody za pomocą paneli słonecznych itd. Budynek ma 3 kondygnacje, windę i wspólny taras typu solarium.
Obiekt znajduje się w Los Montesinos, typowej hiszpańskiej wsi, bardzo spokojnej, zamieszkanej przez przyjaznych ludzi, położonej w sercu Vega Baja, 10 minut drogi od miejscowości Torrevieja, 30 minut od międzynarodowego lotniska w Alicante, 30 minut od lotniska San Javier, z dobrym dojazdem do drogi przybrzeżnej N-332 oraz autostrady AP7.

Klucze w Posiadaniu APARTAMENTCena: €71,200
Wielkość: 58 m2 Pow. całk.Sypialni: 1
Łazienek: 1Piwnica: Nie
Klimatyzacja: PreinstalacjaWeranda: Nie
Blisko SklepówEnergy Certificate
PDF
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera
Fill out the form below to send your questions by email