Chalet: 3 sypialnie, San Pedro del Pinatar, Południowa Costa Blanca €219,000

360 Tour
Lokalizacja

Obiekt mieszkalny Belich to willa w zabudowie bliźniaczej, z 3 sypialniami, prywatnym ogrodem i tarasem typu solarium.
Obiekt oferuje przestronne pokoje dzienne, duże tarasy, instalację pod klimatyzację, zestaw sprzętu AGD oraz wyjątkową jakość wykonania. Na terenie obiektu znajduje się również prywatny parking oraz basen. Wszystko to w obrębie cichego osiedla mieszkalnego.
Osiedle Belich znajduje się w pięknej okolicy, w pobliżu Morza Śródziemnego i Mar Menor, które tworzą niezwykły klimat wraz z parkiem przyrody i lagunami San Pedro oraz miejscami do kąpieli błotnych.
Lokalizacja jest idealna, aby cieszyć się plażami i promenadami biegnącymi wzdłuż Lo Pagan i San Pedro del Pinatar. Można tu podziwiać przepiękne plaże i odwiedzać wiele restauracji, z których roztaczają się wspaniałe widoki na morze. To miejsce obfituje w okazje do uprawiania sportów, zwłaszcza sezonowych sportów wodnych. Bardzo blisko znajdują się szczególnie dobre pola golfowe.
Samochodem można stąd szybko dostać się do lotniska w Murcji, a także do lokalnego spa Thalassia i centrum handlowego. To idealne miejsce do poznawania hiszpańskiego stylu życia.

Zapisz
Klucze w PosiadaniuChalet
Cena: €219,000Wielkość: 115 m2 Pow. całk.
Reference: 0Sypialnie: 3
Łazienek: 3Powierzchnia: 7 m2
Powierzchnia (2): 5 m2Powierzchnia (3): 7 m2
Solarium: 35 m2Garden: 177 m2
Winda: NiePiwnica: Nie
Klimatyzacja: PreinstalacjaGaraż: Parking na działce
Weranda: NieBasen Prywatny
Blisko SklepówEnergy Certificate
PDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera