Bungalow Pilar Resort: Mieszkanie: 2 sypialnie, Pilar de la Horadada, Południowa Costa Blanca

Nowoczesne mieszkania typu maisonette zlokalizowane zaledwie 1200 m od plaży i w pobliżu centrum Pilar de la Horadada. Każda nieruchomość składa się z dwóch dwuosobowych sypialni, dwóch rodzinnych łazienek, dużego salonu/jadalni na otwartym planie, w pełni wyposażonej kuchni, tarasu ze wspaniałym widokiem na Morze Śródziemne, prywatnego ogrodu (w przypadku apartamentu na parterze) lub tarasu typu solarium (w przypadku apartamentu na piętrze) oraz prywatnego miejsca parkingowego. W kompleksie znajdują się dwa wspólne baseny tylko dla mieszkańców oraz ogrody krajobrazowe.
Pilar de la Horadada leży w centralnej części Costa Blanca. W zaledwie 5 minut można stąd dojechać samochodem do nagrodzonych Błękitną Flagą plaż Torre de la Horadada, Campoamor i San Pedro del Pinatar. W pobliżu znajduje się wiele udogodnień, w tym bary, restauracje, sklepy i supermarkety. Niedaleko stąd znajdują się lotniska w Murcia San Javier (20 minut jazdy) oraz Alicante (45 minut).

Klucze w Posiadaniu MIESZKANIECena: €164,900
Wielkość: 60 m2 Pow. całk.Powierzchnia: 13 m2
Solarium: 60 m2Sypialni: 2
Łazienek: 2Piwnica: Nie
Klimatyzacja: PreinstalacjaGaraż: Parking na działce
Weranda: NieBasen Osiedlowy
Blisko SklepówWidok na morze
Energy rating: BPDF
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera
Fill out the form below to send your questions by email