Apartament: 2 sypialnie, Guardamar, Południowa Costa Blanca €138,000

Area video
Lokalizacja

Las Dunas de Guardamar to nowy kompleks luksusowych apartamentów, oddalony o zaledwie kilka minut drogi od plaży. Siedmiokondygnacyjny budynek składa się z apartamentów z dwiema sypialniami (obie z dopasowanymi szafami), dwiema łazienkami (jedną en suite), w pełni wyposażoną kuchnią na otwartym planie oraz salonem/jadalnią o dużej powierzchni, skąd można przejść do prywatnego patio (w przypadku apartamentów na parterze) lub na duży taras (w apartamentach na piętrach). Każde mieszkanie ma przypisane prywatne miejsce parkingowe.
Obiekt ma dostęp do wspólnego basenu tylko dla mieszkańców i znajduje się w świetnej lokalizacji, zaledwie 1 km od jednych z najlepszych plaż Costa Blanca, takich jak Moncayo i Los Tusales. Spacerem można dojść stąd do dużego supermarketu i wielu innych lokalnych udogodnień. Budynek znajduje się zaledwie 200 m od „Dunas de Guardamar”, parku przyrody.

Zapisz
Rynek PierwotnyApartament
Cena od: €138,000Wielkość: 69 m2 Pow. całk.
Reference: Las Dunas de GuardamarSypialni: 2
Łazienek: 2Powierzchnia: 9 m2
Winda: TakPiwnica: Nie
Klimatyzacja: PreinstalacjaAGD: Nie
Weranda: NieBasen Osiedlowy
Blisko PlażyBlisko Sklepów
Energy CertificatePDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera