Apartament: 2 sypialnie, La Mata, Torrevieja, Południowa Costa Blanca €249,000

360 Tour
Property video
Area video
Lokalizacja

Other variations of this property

Apartament: 3 sypialnie

  • €830,000
  • Rynek Pierwotny
  • 2+ 1 łazienki
  • 3 sypialnie
  • Wielkość: 125 m2 Pow. całk.
  • Basen Osiedlowy
  • Blisko Plaży
  • Blisko Sklepów

Ten nowy budynek składający się z apartamentów z dwiema sypialniami został wzniesiony na ostatnim dostępnym miejscu w centrum, tuż przy plaży La Mata.

Z apartamentów rozciągają się piękne widoki na morze, a same mieszkania są doskonale wykończone z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów, mają duże salony, wbudowane szafy w każdej sypialni oraz dostęp do klimatyzacji dzięki przewodom wentylacyjnym.

Budynek znajduje się w dobrej lokalizacji, która umożliwia korzystanie ze wszystkich udogodnień w centrum miejscowości La Mata: restauracji, sklepów, transportu publicznego, centrum medycznego oraz cotygodniowego targu, na którym można kupić świeże lokalne produkty.

Dzięki temu, że jest stąd blisko do morza z przejrzystą wodą oraz długiej plaży z cudownym piaskiem, można się tu poczuć jak w wyjątkowej, urokliwej enklawie. La Mata to najdłuższa plaża w Torrevieja. Ma 2,3 kilometra długości i ponad 40 metrów szerokości. Wzdłuż całej plaży biegnie promenada, przy której działa wiele restauracji i barów „chiringuitos”.

Na drugim końcu plaży jest szeroki obszar pełen wydm, będący częścią parku wodnego Parque Molino del Agua. Obszar znajduje się w odległości dwóch kilometrów od parku przyrody „Laguna de la Mata”, ustanowionego ze względu na potrzebę ochrony występujących tam gatunków ptaków.

Zapisz
Rynek PierwotnyApartament
Cena od: €249,000Wielkość: 91 m2 Pow. całk.
Reference: La GloriaSypialni: 2
Łazienek: 2Powierzchnia: 7 m2
Winda: TakPiwnica: Nie
Klimatyzacja: TakAGD: Tak
Weranda: NieBasen Osiedlowy
Blisko PlażyBlisko Sklepów
Pierwsz liniaWidok na morze
Energy CertificatePDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera