La Gloria: Apartament: 2 sypialnie, La Mata, Torrevieja, Południowa Costa Blanca

Area video
Lokalizacja

Other variations of this property

Ten nowy budynek składający się z apartamentów z dwiema sypialniami został wzniesiony na ostatnim dostępnym miejscu w centrum, tuż przy plaży La Mata.

Z apartamentów rozciągają się piękne widoki na morze, a same mieszkania są doskonale wykończone z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów, mają duże salony, wbudowane szafy w każdej sypialni oraz dostęp do klimatyzacji dzięki przewodom wentylacyjnym.

Budynek znajduje się w dobrej lokalizacji, która umożliwia korzystanie ze wszystkich udogodnień w centrum miejscowości La Mata: restauracji, sklepów, transportu publicznego, centrum medycznego oraz cotygodniowego targu, na którym można kupić świeże lokalne produkty.

Dzięki temu, że jest stąd blisko do morza z przejrzystą wodą oraz długiej plaży z cudownym piaskiem, można się tu poczuć jak w wyjątkowej, urokliwej enklawie. La Mata to najdłuższa plaża w Torrevieja. Ma 2,3 kilometra długości i ponad 40 metrów szerokości. Wzdłuż całej plaży biegnie promenada, przy której działa wiele restauracji i barów „chiringuitos”.

Na drugim końcu plaży jest szeroki obszar pełen wydm, będący częścią parku wodnego Parque Molino del Agua. Obszar znajduje się w odległości dwóch kilometrów od parku przyrody „Laguna de la Mata”, ustanowionego ze względu na potrzebę ochrony występujących tam gatunków ptaków.

Rynek Pierwotny APARTAMENTCena od: €249,000
Wielkość: 91 m2 Pow. całk.Powierzchnia: 7 m2
Sypialni: 2Łazienek: 2
Piwnica: NieKlimatyzacja: Tak
AGD: TakWeranda: Nie
Basen OsiedlowyBlisko Plaży
Blisko SklepówPierwsz linia
Widok na morzeEnergy Certificate
PDF
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera
Fill out the form below to send your questions by email