Apartament: 1 sypialnia, Pulpi, Costa Almeria €90,000

Apartamenty z 1, 2 lub 3 sypialniami, ogrodem na poziomie parteru, tarasem na pierwszym piętrze i tarasami typu solarium na wyższych kondygnacjach. Wszystkie lokale zostały zaprojektowane tak, by ich mieszkańcy mogli czerpać radość z fantastycznego klimatu, spędzając czas na dużych tarasach i gankach. Budynek wzniesiono z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu można na wiele tanich sposobów dostosować mieszkanie do siebie. W cenę wliczone jest miejsce parkingowe na zewnątrz budynku lub pod ziemią. W zależności od dokładnej lokalizacji apartamentu, można mieć stąd widok na morze, góry lub duży basen i wspólne podwórze.
Znajdą tu Państwo wiele otwartych przestrzeni wspólnych z dużą liczbą drzew i ogrodów, przestronne mieszkania oraz architekturę, która podkreśla piękny andaluzyjski klimat. Są tu również dwa duże baseny o powierzchni ponad 5000 m2, w których mogą pływać zarówno dorośli, jak i dzieci. Oprócz tego mieszkańcy mogą korzystać z ogrzewanych wanien z hydromasażem, altany z barem, strefy wypoczynkowej oraz toalet. Z północy na południe przez teren obiektu płynie strumień, nad którym zbudowano kilka mostów. Na jego brzegach posadzono wiele roślin i przygotowano ścieżki spacerowe, by stworzyć świetne warunki do relaksu w przyjemnym otoczeniu. Dzieci mogą korzystać z szerokiego wyboru atrakcji na dwóch placach zabaw oraz spędzać czas na basenie ze zjeżdżalniami, strumieniami wodnymi i wodospadami w kształcie grzybów. Dla dorosłych przygotowano szereg miejsc do ćwiczeń i strefę do gier, takich jak bule, klasy i curling na dywanie.
Nieruchomość znajduje się w pobliżu plaż La Entrevista, Los Nardos i San Juan de los Terreros. W odległości zaledwie 3 km od kompleksu jest pole golfowe Aguilón Golf. Niedaleko stąd, na suchym obszarze typowego krajobrazu Almerii, jest również pole golfowe Desert Spring Golf. W pobliżu dzielnicy mieszkalnej znajduje się centrum handlowe Centro Comercial Mar de Pulpí, z supermarketem, centrum sportowym i wieloma restauracjami oraz innymi udogodnieniami. Oprócz tego w odległości około 500 metrów stąd jest wieś San Juan de los Terreros, gdzie można korzystać z wszelkich punktów usługowych. W kilka minut można dojechać samochodem do miejscowości Águilas z wieloma centrami handlowymi i udogodnieniami dużego miasta.

Zapisz
Klucze w PosiadaniuApartament
Cena: €90,000Wielkość: 52 m2 Pow. całk.
Reference: Mar de Pulpi 4Sypialni: 1
Łazienek: 1Powierzchnia: 13 m2
Winda: TakPiwnica: Nie
Klimatyzacja: PreinstalacjaWeranda: Nie
Basen OsiedlowyBlisko Plaży
Blisko SklepówWidok na morze
Energy rating: DPDF
Fill out the form below to send your questions by email
Informacje znajdujące się na tej stronie zostały dostarczone przez dewelopera. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w katalogu RD 515/89 w biurze dewewlopera