Zakup posiadłości z MASA International Polska

Kupuj z masa

Na MASA możesz polegać!

Zakup nieruchomości w Hiszpanii oraz rozpoczęcie nowego etapu życia poprzez wyjazd do kraju o niesamowitych krajobrazach i pełnym słońca klimacie będzie z pewnością przełomowym wydarzeniem w Państwa życiu.

Teoretycznie każdy może zaoferować Państwu sprzedaż posiadłości w Hiszpanii. Z tego samego powodu ryzyko związane z powierzeniem zakupu nieruchomości nieodpowiedniej osobie jest ogromne. Dlatego też dla tak ważnej inwestycji, która będzie miała ogromny wpływ na Państwa przyszłość, konieczne jest wybranie firmy, na której można polegać.

Wybierz instytucję działającą zgodnie z europejskimi standardami, często nagradzaną i wyróżnianą oraz taką, której zaufało już ponad 32 tysięcy rodzin! Pozwól nam spełnić swoje marzenia, a gwarantujemy, że etap poszukiwania nieruchomości w Hiszpanii będziesz wspominał ciepło, gorąco polecając nasze usługi najbliższym.

Jesteśmy z Państwem na każdym kroku, zawsze wtedy, kiedy nas potrzebujecie!

  • Starannie dobrana oferta: Zabierzemy Was na podróż do Hiszpanii, podczas której poznacie naszą ofertę. Pokażemy Wam kilka posiadłości w doskonałej lokalizacji, odpowiadające Waszym wymaganiom oraz Waszemu budżetowi!
  • Dbałość o szczegóły: Nasze kompleksowe usługi pozwolą Państwu na śledzenie całego procesu zakupu online. Pomożemy Wam załatwić wszystkie formalności na miejscu. Zagwarantujemy Wam wsparcie na wielu obszarach: od wyposażenia domu po otwarcie konta bankowego aż po udzielenie wskazówek, jak uzyskać najlepszy dochód z wynajmu swojej nieruchomości.
  • Gwarancja najniższej ceny: Nasze ceny są tak niskie, że nawet deweloperzy nie mogą z nami konkurować. Jeśli w przeciągu 30 dni od daty zakupu znajdą Państwo taką samą posiadłość w cenie niższej niż ją Państwo nabyli u nas, zwrócimy Wam różnicę bądź anulujemy transakcje zakupu i oddamy Wam Wasze pieniądze.
  • Dogodna lokalizacja: Jakiekolwiek wyszukanie nie byłyby Państwa oczekiwania, pomożemy Wam znaleźć posiadłość, o jakiej marzycie – bez względu na to, czy miałaby to być nieruchomość w pobliżu pola golfowego, plaży, blisko centrum rozrywek, czy po prostu w zacisznym zakątku Hiszpanii.
  • Opieka zdrowotna: Zapoznamy Państwa z systemem opieki medycznej w Hiszpanii, doradzimy, gdzie udać się do lekarzy, by porozmawiać z nimi po polsku lub po angielsku. Jeśli nie jesteście już tak mobilni jak na innych etapach życia, znajdziemy odpowiednio przystosowaną posiadłość do Waszych potrzeb.

Więcej powodów, aby zaufać MASA:

  • Jesteśmy liderem na rynku nieruchomości w południowo-wschodniej Hiszpanii i w przeciągu 29 lat działalności pomogliśmy znaleźć dom dla ponad 30.000 rodzin.
  • Jesteśmy w pełni akredytowaną firmą, której uczciwemu i rzetelnemu zachowaniu możecie Państwo całkowicie zaufać. Ze względu na to, że nasze procesy są w całości regulowane, możecie Państwo zawsze liczyć na wysoki standard obsługi klienta oraz na profesjonalną wiedzę i kompetencje naszych pracowników.
  • Duża część naszych nowych klientów przychodzi do nas po usłyszeniu rekomendacji od najbliższych im osób, które kupiły już u nas posiadłość i cieszą się spokojnym i słonecznym stylem życia. Oni już wiedzą jak wspaniale zamienić Polskę na Hiszpanię....A Państwo, mają już tego świadomość?

Bez względu na to, czy szukają Państwo rozsądnej, solidnej inwestycji, czy miejsca na spędzenie długiego, spokojnego i słonecznego życia na emeryturze, trafili Państwo w idealne miejsce. MASA posiada wiedzę i doświadczenie, aby pomóc Wam w dokonaniu właściwej decyzji. Nie czekajcie na lepsze jutro! Jest ono w zasięgu ręki!

Zacznij już dziś: