Costa Almeria

Costa almeria

Poznaj różne oblicza Costa Almeria!

Almeria przyciąga mieszkańców swoim wyjątkowo suchym klimatem, nadzwyczaj urokliwym obszarem pustynnym oraz najpiękniejszymi plażami w całej Andaluzji. Turyści mogą poczuć tutaj chęć odkrycia niedostępnych zatoczek, otwartych dla najbardziej wytrzymałych i zdeterminowanych.

Wybrzeże rozciąga się na południowym zachodzie Andaluzji, pomiędzy San Juan de los Terreros i Adrą. Na wschodzie przestrzeń wypełnia surowy, wyżynny teren parku naturalnego Cabo de Gata – Nijar. Na zachodzie wybrzeża mieszczą się popularne kurorty (Roquetas de Mar, Aguadulce), gdzie znajdziemy piękne plaże, pola golfowe, przystanie, itd.

Czemu Almeria podoba się tak wielu osobom?

Powodów jest wiele:

Po Pierwsze: Jest to region Hiszpanii o najsuchszym klimacie, w którym czują się wyjątkowo dobrze osoby ze schorzeniami reumatycznymi. To idealne miejsce również dla tych, którzy nie lubią deszczu. Parasol w Almeria jest właściwie niepotrzebny!

Po Drugie: Linia brzegowa ciągnie się przez 200 kilometrów od Mojacar Playa na północy aż po sub-tropikalną plażę Almerimar na południu – co pozwala być w Almerii nad pięknym morzem, gdziekolwiek się nie przebywa.

Po Trzecie: Znajduje się tu fascynujący obszar pustynny w głębi lądu, w którym znajdują się liczne parki, między innymi: Mini Hollywood.

Po Czwarte: W ciągu zaledwie 2,5 godziny można tu dolecieć z Polski samolotem. Lotnisko gwarantuje szeroką ofertę tanich przewoźników.

Po Piąte: MASA oferuje Państwu najniższe ceny na szereg wyselekcjonowanych posiadłości, by marzenia o spokojnym życiu w pięknej okolicy, były jeszcze prostsze do spełnienia.